Prodej majetku

Prodej rodinného domu 200 m²

Jižní Morava, Dolní Bojanovice

Rodinný dům - Dyjákovičky

Rodinný dům po částečné rekonstrukci

Další nabídky

Rychlý kontakt

Zpráva:
Email:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Rodinný dům - Mikulov

Cena: 1 230 000 Kč

Katastrální značení:

 

Předmětem dražby je soubor nemovitého majetku, veškeré pozemky, stavby, součásti a příslušenství dále uvedené.

  • - parcela č. 895, zastavěná plocha a nádvoří, způsob ochrany – menší chráněné území, památkově chráněné území, evidovaná   výměra 234 m², 
  • - budova Mikulov č.p. 467, rod. dům, způsob ochrany – menší chráněné území, památkově chráněné území, na pozemku parc. č. 895
  •  

vše nacházející se v katastrálním území Mikulov na Moravě, obec Mikulov, část obce Mikulov, a zapsané na listu vlastnictví č. 1258 v katastru nemovitostí vedeném Katastrálním úřadem pro Jihomoravský kraj, Katastrální pracoviště Mikulov.

 

Obecný popis:

 

Předmětem dražby je RD 3+1 č.p. 467, který se nachází v severovýchodní části města Mikulov na Moravě při místní komunikaci. Dům je zděný, řadový krajní, s jedním nadzemním podlažím a sedlovou střechou s krytinou z pálené tašky, bez podsklepení. Nosné konstrukce zděné ze smíšeného zdiva, stropy dřevěné trámové, dveře dřevěné, okna dřevěná dvojitá, podlahy keramická dlažba, Jekor a teracová dlažba, topení ústřední, hygienické vybavení standardní, teplá voda v kombinovaném bojleru. RD obsahuje jednu bytovou jednotku. Domek je cca z roku 1910, v roce 1990 byla provedena modernizace 1. NP. Dům je udržovaný podprůměrně. Dispozice: průjezd, chodba, kuchyň, ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, spíž, koupelna, WC.

 

http://www.prokonzulta.cz/drazba/rd-mikulov-1875.htm

Insolvenční správce
Mgr. Martin Horák
+420 775 563 00
horak@ishorak.cz
Zahradnická 223/6
Brno 603 00

Design, kód a programování SEO kvalitně. Copyright © 2022 - 2024 Mgr. Martin Horák. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.

Přebírání textů a jejich částí je bez předchozího písemného svolení striktně zakázáno!