Prodej majetku

Prodej rodinného domu 200 m²

Jižní Morava, Dolní Bojanovice

Rodinný dům - Dyjákovičky

Rodinný dům po částečné rekonstrukci

Další nabídky

Rychlý kontakt

Zpráva:
Email:
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Motorest Rybníček

Cena: 2 650 000 Kč

Nemovitost je situovaná v zastavěném území obce Blatnice pod Svatým Antonínkem, a to v její okrajové části. Penzion se nachází u hlavní silnice na výjezdu z Blatnice směrem na Uherský Brod. Před budovou je velké parkoviště na obecním pozemku, vedle něj benzínová pumpa. Na sousední nemovitosti je umístěno otevřené venkovní koupaliště. Přístupová komunikace ve směru na obec Blatnice pod Svatým Antonínkem je zpevněná, asfaltová a slouží jako státní silnice E 54 ve směru do SR. Vzdálenost od bývalého okresního města Hodonín je cca 25 km.

Jedná se o samostatně stojící budovu s restauračním zařízením a ubytovací kapacitou. V přízemí je restaurace s cca 46 místy a barem, v podkroví jsou 3 pokoje se 3-mi a 2 pokoje se 4-mi lůžky. Stavba je svým stavebně-technickým uspořádáním vybavena pro ubytování a společné stravování a pro tento účel se užívá bez závad.

Obec podle malého lexikonu obcí ČR má ke dni ocenění celkem 2.098 obyvatel (platnost údaje do 31.1.2013). V obci je vybudována základní občanská vybavenost charakteru správních a spotřebních služeb. V místě je zřízen poštovní úřad, školské a zdravotnické zařízení - lékař a lékárny. Základní správní funkce vykonává Obecní úřad Blatnice pod Svatým Antonínkem. Obecní infrastruktura je komplexní tzn. rozveden veřejný vodovod, rozvod nn a trubní rozvod plynu a systém páteřních obecních zpevněných komunikací.

Nemovitost je prodávána s veškerým vybavením, a to v ceně celkem: 51.500,- Kč. Soupis movitých věcí možno nalézt v insolvenčním rejstříku pod KSBR 29 INS 8229/2009, případně jiné informace u insolvenčního správce na 775 563 000 nebohorak.ins@gmail.com.

Insolvenční správce
Mgr. Martin Horák
+420 775 563 00
horak@ishorak.cz
Zahradnická 223/6
Brno 603 00

Design, kód a programování SEO kvalitně. Copyright © 2022 - 2024 Mgr. Martin Horák. Podmínky ochrany osobních údajů. Nastavení Cookies.

Přebírání textů a jejich částí je bez předchozího písemného svolení striktně zakázáno!